Surgery 2019-03-18T12:50:54+02:00
  • uk
  • ru
(067) 333 95 63
(063) 333 95 63
(066) 333 95 63
(044) 333 95 63

Хірургія

SURGERY

Ми проводимо хірургічне лікування будь-якого ступеня складності в умовах повної стерильності, завдяки новітнім системам ORBB. Весь хірургічний інструментарій проходить повне знезараження і стерилізацію під впливом розжареної температури (відбувається 100% загибель всіх клітин бактерій, видів грибків і вірусів, протягом 60 хвилин при температурі 180 градусів).

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

ПІДГОТУЄМОСЯ ДО ОПЕРАЦІЇ ПРАВИЛЬНО

Проведення клінічного і лабораторного дослідження (аналіз крові, сечі, калу) – виключення небажаних ускладнень в період хірургічного втручання, коли тварина перебуває в наркозі. Перелік необхідності аналізів визначається в залежності від оперативного втручання.

Дослідження стану життєво важливих органів тварини (серця, легенів, печінки, нирок). На підставі результатів, встановлюють показання і протипоказання до операції, визначають допустимість застосування того чи іншого способу знеболювання. При виявленні захворювань, що ускладнюють виконання операції, – тварині призначають лікування.

Суворе дотримання голодної дієти 6-8 годин. При її дотриманні процес входження в наркоз пацієнта проходить без фізіологічних побічних ефектів (блювота, стадія уявного збудження і багатьох ін.).

ОБОВ’ЯЗКОВИЙ вимір температури тіла

Дотримання рекомендацій лікаря, які забезпечують сприятливий вплив на здоров’я наших пацієнтів, як в період перебування в наркозі, так і при виході з нього, і в післяопераційний період.

ПІД ЧАС ОПЕРАТИВНОГО ВТРУЧАННЯ

БЕЗПЕКА

Використовуються тільки одноразові розхідні матеріали, це стосується не тільки голок, шовного матеріалу, лез скальпелів, а й одягу бригади лікарів які оперують, а також операційних полів (площа шкіри, яка буде піддаватися хірургічному втручанню (розсічення) під час операції).

ПІД ЧАС ОПЕРАЦІЇ 

Тварина знаходиться на хірургічному столі, з автоматичною системою підігріву і контролю температурного режиму, з метою недопущення розвитку гіпотермії, що дозволяє підтримувати роботу всіх органів і систем пацієнта в оптимальній фізіологічній нормі. Також всі наші пацієнти в період знаходження в стані наркозу, інтубовані одноразовими ендотрахеальними трубками, що виключає і робить неможливим закриття трахеї і зупинку дихання пацієнта.

АНЕСТЕЗІОЛОГІЯ

Важливим є якість анестезіологічного супроводу наших пацієнтів. Так в хірургії нашого центру використовуються новітні препарати органічних сполук ГАМК, інгібуючі функції нейромедіаторів, що забезпечує седативний / знеболюючий ефекти вже через 30 секунд після початку роботи анестезіолога.

ВИХІД З НАРКОЗУ

Повний вихід з наркозу, після операції в нашому центрі займає від 10 до 15 хв. Після операції пацієнт самостійно може йти додому, як ні в чому не бувало.

Весь процес входження в наркоз, знаходження в ньому і вихід, супроводжується моніторингом показників артеріального тиску, частоти серцевих скорочень і дихальних рухів, а також контролем температури тіла наших пацієнтів.

ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНИЙ СТАЦІОНАР І ЛІКУВАННЯ

Стаціонарне післяопераційне відділення оснащено індивідуальними боксами з системою автоматичного підігріву і контролю температурного режиму, а також системою індивідуального регульованого освітлення. Також в стаціонарному відділенні, як і у всіх приміщеннях центру постійно проводиться абсолютно безпечне знезараження повітряного середовища за допомогою бактерицидних рециркулятор системи ORBB.
* Післяопераційне лікування розписує доктор в момент виписки пацієнта.

To top