Плазмотерапія: дієве лікування домашніх тварин

Плазмотерапія в Києві вважається одним з новітніх і найбільш ефективних підходів до лікування захворювань. Вперше чуєте про таку методику? Animal clinic розповість, у чому вона полягає, як діє на організм пухнастого пацієнта і які має переваги.

За останні роки в гуманітарній медицині збільшився інтерес до нових клітинних технологій. PRP-терапія (ще одна назва процедури) розшифровується як Platelet Rich Plasma – лікування плазмою, що збагачена тромбоцитами. У Франції, Ізраїлі, Італії та інших європейських країнах успішно застосовують цю методику. Вона активно використовується в офтальмології, гінекології, дерматології, ортопедії та неврології.

Пацієнту вводяться компоненти його ж крові, які активують ріст клітин і сприяють їх відновленню. Після введення препарату рани загоюються швидше, а запальний процес усувається.

Команда Animal Clinic пересвідчилася в успішному застосуванні плазмотерапіі при лікуванні людей. Саме тому ми прийняли рішення залучити цю нову методику, надаючи медичну допомогу домашнім тваринам з травмами та патологіями. Пропонована послуга є унікальною, оскільки нині її не надають у жодній ветеринарній клініці України, окрім нашого ветеринарного центру.

Як проходить плазмотерапія?

Для проведення плазмотерапії крові потрібно зовсім не багато. Точна кількість залежить від того, наскільки сильним є ураження. Кров береться з вени і поміщається в спеціальну стерильну пробірку. Далі наші фахівці піддають її центрифугуванню.

Складові крові мають різний розмір і вагу, тому після обробки на центрифузі в пробірці з’являється кілька шарів. Завдяки цьому можна видалити все, що буде не потрібно, залишивши тільки тромбоцити, необхідні для терапії.

Після застосування місцевої анестезії отримана рідина вводиться в уражену ділянку тіла тварини, засвоюється організмом і поступово відновлює уражені тканини. Якщо це необхідно, точне місце введення препарату визначається за допомогою УЗД.

Переваги процедури

Застосовується плазмотерапія для суглобів, м’язів, кісткових тканин, сухожиль, шкіри. PRP-терапія – альтернатива оперативному лікуванню, що має безліч переваг:

  1. Швидкість проведення. Плазмотерапія займає приблизно півгодини.
  2. Нема потреби приймати ліки.
  3. Відсутність потреби в перебуванні на стаціонарі. Після закінчення процедури улюбленець може відправитися з вами додому і повернутися до своїх звичних занять.
  4. Виключено ймовірність попадання в організм інфекції і виникнення алергічної реакції, оскільки використовується власна кров пацієнта.
  5. Немає згубного впливу на печінку, нирки та інші органи, як це буває при вживанні ліків.

Процедура актуальна не лише при лікуванні, а й під час реабілітаційного періоду. Ефект від плазмотерапіі не змусить на себе чекати: у тварини зникне больовий синдром, зніметься м’язовий спазм, тканини будуть відновлюватися швидко. Окрім того, збільшується амплітуда рухів в суглобах, а на реабілітацію йде менше часу.

Особливості проведення плазмотерапіі в Animal Clinic

PRP-терапія в Animal clinic виконується досвідченими ветеринарами. Завдяки сучасному обладнанню процедура проходить з максимальною точністю і сприяє швидкому одужанню тварин. Вам варто розглянути можливість лікування домашнього улюбленця саме в нашій клініці. Ми гарантуємо:

  • Високу ефективність. Ми отримуємо оптимальний обсяг тромбоцитів завдяки новітньому спеціально запрограмованому апарату для отримання плазми.
  • Стерильність. PRP-терапія здійснюється в умовах чистоти і стерильності.
  • Безпека. У препарат не потрапляють еритроцити та інші зайві компоненти. Після того, як проведено плазмотерапію, результат буде на благо здоров’я тварини. Ми використовуємо герметичні вакуумні пробірки, які запобігають контакту біоматеріалу з зовнішнім середовищем і забезпечують його захист на кожному етапі проведення процедури.

Пропонуємо Вам скористатися нашою унікальною послугою, адже вона високоефективна і має прийнятну вартість!

To top