Плазмотерапія 2019-09-20T14:36:16+02:00
  • uk
  • ru
(067) 333 95 63
(063) 333 95 63
(066) 333 95 63
(044) 333 95 63

Плазмотерапія

PLASMA THEPAPY

Плазмотерапія: дієве лікування домашніх тварин
Плазмотерапія в Києві вважається одним з новітніх і найбільш ефективних підходів до лікування захворювань. Вперше чуєте про таку методику? Animal clinic розповість, у чому вона полягає, як діє на організм пухнастого пацієнта і які має переваги.
Запис на прийом

У Франції, Ізраїлі, Італії та інших європейських країнах успішно застосовують цю методику. Вона активно використовується в офтальмології, гінекології, дерматології, ортопедії та неврології. Пацієнту вводяться компоненти його ж крові, які активують ріст клітин і сприяють їхньому відновленню. Після введення препарату рани загоюються швидше, а запальний процес усувається.
Спостерігаючи успішне застосування плазмотерапії при лікуванні людей, команда Animal Clinic прийняла рішення залучити цю нову методику, надаючи медичну допомогу домашнім тваринам з травмами та патологіями. Пропонована послуга є унікальною, оскільки нині її не надають в жодній клініці України, окрім нашого ветеринарного центру.

Як проходить плазмотерапія?

Щоб була проведена плазмотерапія, крові потрібно зовсім не багато. Точна кількість залежить від того, наскільки сильним є ураження. Кров береться з вени і поміщається в спеціальну стерильну пробірку. Далі наші фахівці піддають її центрифугуванню.
Складові крові мають різний розмір і вагу, тому після обробки на центрифузі в пробірці з’являється декілька шарів. Завдяки цьому можна видалити все, що буде не потрібно, залишивши тільки тромбоцити, необхідні для терапії.
Після застосування місцевої анестезії отримана рідина вводиться в уражену ділянку тіла тварини, засвоюється організмом і поступово відновлює уражені тканини. Якщо це необхідно, точне місце введення препарату визначається за допомогою УЗД.

Переваги процедури

Застосовується плазмотерапія для суглобів, м’язів, кісткових тканин, сухожиль, шкіри. PRP-терапія – альтернатива оперативному лікуванню, що має безліч переваг:

Швидкість проведення. Плазмотерапія займає не більше, ніж півгодини.

Нема потреби приймати ліки.

Відсутність потреби в перебуванні на стаціонарі. Після закінчення процедури улюбленець може відправитися з вами додому і повернутися до своїх звичних занять.

Виключено ймовірність потрапляння до організму інфекції і виникнення алергічної реакції, оскільки використовується власна кров пацієнта.

Немає згубного впливу на печінку, нирки та інші органи, як це буває при вживанні ліків.

Процедура актуальна не тільки при лікуванні, а й під час реабілітаційного періоду. Ефектом від плазмотерапії буде зникнення у тварини больового синдрому і м’язового спазму. Тканини відновлюватимуться швидко. Окрім того, якщо процедура спрямована на лікування суглоба, збільшується амплітуда його рухів, а на реабілітацію йде менше часу.

Особливості проведення плазмотерапіі в Animal Clinic

PRP-терапія в Animal clinic виконується досвідченими ветеринарами. Завдяки сучасному обладнанню процедура проходить з максимальною точністю і сприяє швидкому одужанню пацієнтів. Вам варто розглянути можливість лікування домашнього улюбленця саме в нашій клініці. Ми гарантуємо:

Високу ефективність. Ми отримуємо оптимальний обсяг тромбоцитів завдяки новітньому спеціально запрограмованому апарату для відокремлення плазми.

Стерильність. PRP-терапія здійснюється в умовах чистоти та стерильності.

Безпека. У препарат не потрапляють еритроцити та інші зайві компоненти. Після того, як проведено плазмотерапію, результат буде на користь здоров’ю тварини. Ми використовуємо герметичні вакуумні пробірки, які запобігають контакту біоматеріалу з зовнішнім середовищем і забезпечують його захист на кожному етапі проведення процедури.

Пропонуємо Вам скористатися нашою унікальною послугою, адже вона високоефективна та має прийнятну вартість!

To top