Грумінг 2019-08-27T13:46:38+02:00

Стрижка кішок і собак – невіддільна частина грумінгу

Регулярний грумінг собак актуальний для всіх порід, а також окремих порід котів незалежно від пори року. Шерсть часто заплутується в процесі гри, під час прогулянок у вологу погоду. Вона накопичує в собі сміття і бруд, котрих не завжди можна позбутися простим купанням. Грумінг – це базова потреба, що дозволяє вчасно запобігти появі шкірних захворювань і зберегти загальну естетичність зовнішнього вигляду Вашого вихованця.

Завдяки регулярній стрижці Ваш чотириногий друг завжди буде мати гарний і охайний вигляд. Грумінг собак в Києві гарантує: шерсть більше не буде доставляти тварині дискомфорт і збиватися в грудки, що спростить процес її причісування. Головне – Вам не доведеться турбуватися про чистоту підлоги і обшивки сидінь – шерсті на них стане набагато менше. У нашому ветеринарному центрі кішці і собаці можна зробити порідну, модельну, гігієнічну або неординарну стрижку.

Чому звернутися за послугами грумінг потрібно в Animal Clinic?

У нашому ветеринарному центрі за гігієнічні процедури відповідають співробітники кращого грумінг-салону в місті – Bruno Groom. Фахівці застосовують професійне обладнання та інструменти, а також доглядові засоби, безпечні для здоров’я тварин.

У Animal Clinic – індивідуальний підхід до клієнтів. Здійснюваний професіоналами грумінг котів та собак – це чудова можливість для власника відпочити в затишній атмосфері нашого ветеринарного центру. Щоб відвідати грумера в зручний день і час, зробіть попередній запис за телефонами, вказаними на сайті. Будемо раді допомогти Вашим домашнім тваринам дотримуватися гігієни та створити для них унікальний стиль!

Грумінг для котів та собак у Києві

Доглянутий вигляд домашньої тварини передбачає цілий комплекс заходів, які власнику не завжди вдається виконувати своєчасно і правильно. На допомогу приходить професійний грумінг для собак у Києві. У нашому ветеринарному центрі Animal Clinic фахівці здійснюють такі заходи для догляду за зовнішнім виглядом кішок і собак, як:

  • Вичісування.

  • Стрижка.

  • Чищення вух.

  • Видалення шерсті з вушної раковини.

  • Гігієна попи та живота.

  • Вистригання шерсті між подушечками лап.

  • Купання та сушка.

  • Обробка кігтів.

Кожна процедура проводиться максимально обережно, з турботою про тварину.

To top