Dental 2019-03-18T12:46:03+02:00
  • uk
  • ru
(067) 333 95 63
(063) 333 95 63
(066) 333 95 63
(044) 333 95 63

Стоматологія

DENTAL CARE

Стоматологічний огляд, профілактика і лікування патологій ротової порожнини у наших пацієнтів, здійснюється в умовах стерильності, з повним виключенням больових відчуттів і стрес факторів різного генезу. Санація ротової порожнини і чистка зубів від нальоту проходить з використанням ультразвукового скалера UDS-L LED, що дозволяє виключити травматизацію м’яких тканин ротової порожнини і емалі зубів під час процедури.

Як ми це робимо ?

БЕЗПЕЧНО

Лікування і чищення зубів Вашим улюбленцям  в Animal Clinic проводиться тільки під загальною анестезією, згідно положенню, встановленому Американською асоціацією тварин (AAHA), Європейському ветеринарному стоматологічному товариству (EVDS) і Американському ветеринарному стоматологічному коледжу (AVDC), де говориться про те, що “при процедурах таких, як пародонтальне зондування, рентгенографія ротової порожнини, чищення та видалення зубів слід проводити тільки під наркозом”. Анестезія дає можливість лікарю якісно провести роботу в повному обсязі, при цьому Ваш улюбленець не буде нервувати, стресувати від незнайомої обстановки або від шуму апарату. Такий захід  дає Вам можливість бути спокійними за безпеку та здоров’я Вашого улюбленця. Щасливі посмішки наших пацієнтів – для нас найвища винагорода!

ШВИДКО ТА ЯКІСНО

Процедура ультразвукової чистки займає близько півгодини-години, вихід після анестезії – 10-15 хвилин, після чого Ви відразу можете забрати улюбленця додому з чистими здоровими зубками. Наша команда завжди прагне дати бажаний результат і комфортне для пухнастих улюбленців обслуговування.

ПРОФЕСІЙНО

Всі наші фахівці мають високий рівень професіоналізму, багаторічний досвід роботи з собаками, котами і гризунами. Щира любов до тварин, психологія та емпатія, вміння відчувати настрій вихованців і знайти підхід навіть у важких ситуаціях характеризують компетентного фахівця в цій справі. Ваші улюбленці – насамперед наші друзі, саме їх зручність і комфорт під час процедур стоять на першому місці.

КОРЕКЦІЯ І ВИПРАВЛЕННЯ

НЕПРАВИЛЬНОГО ПРИКУСУ

Також ми пропонуємо повний комплекс по корекції і виправлення неправильного формування прикусу у наших пацієнтів, з використанням брекет-систем, які діляться на два типу і дозволяють виправляти, як «перекус», так і «недокус».

Вестибулярні брекет системи кріпляться на зовнішній стороні зубів. Лінгвальні брекет-системи розташовуються на внутрішній стороні зубів.

Після діагностичного обстеження створюється зліпок щелепи пацієнта з швидко застиваючого, нетоксичного, композитного матеріалу. Потім по зліпку виготовляється індивідуальна брекет-система та особливим способом встановлюється і кріпиться на поверхню зубів пацієнта.

To top