Consultation 2019-03-18T12:44:45+02:00
 • uk
 • ru
(067) 333 95 63
(063) 333 95 63
(066) 333 95 63
(044) 333 95 63

Консультації

CLINIC

У нашому ветеринарному центрі щодня, без вихідних, проводяться повні розгорнуті консультації з різних питань і напрямків, що стосуються, як утримання, розведення та годівлі тварин, з урахуванням їх породних і вікових особливостей, так і з питань профілактики і лікування Ваших домашніх улюбленців. Будемо раді допомогти Вашому чотириногому або пернатому другу та проконсультувати Вас про стан його здоров’я.
Запис на прийом

ВСІ ОБСТЕЖЕННЯ І ФАХІВЦІ В ОДНОМУ МІСЦІ

У нас представлені такі напрямки ветеринарної медицини: терапія, хірургія, стоматологія, акушерство і гінекологія, неврологія, ортопедія і ін. Також ведеться прийом вузькопрофільного напрямку по гризунам, птахам і земноводним.

100% ТОЧНІСТЬ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

У ВЦ “Animal Clinic” надається повний комплекс лабораторної діагностики, що дає можливість більш точно поставити і підтвердити діагноз, а в подальшому контролювати процес лікування і вчасно вносити корекцію в призначеннях.

ВИСОКОЕКСПЕРТНЕ ОБЛАДНАННЯ

У розпорядженні центру є портативний мобільний апарат УЗД, що дозволяє в найкоротші терміни провести дослідження не тільки в умовах стаціонару, а й на виїзді. Також, за допомогою портативної рентген-системи, ми можемо провести розгорнуту діагностику з проблем, пов’язаних з ортопедії, травматології, виявити асцитні явища в черевній і грудній порожнинах.

КОМФОРТНІ УМОВИ

Адміністративний персонал погоджує зручні для Вас дату та час відвідування нашого центру, що зводить до мінімуму контакт Вашої тварини з іншими під час візиту. У зоні очікування Ви можете випити чашечку кави, а також почастувати свого вихованця улюбленими ласощами, щоб візит в клініку асоціювався у нього з приємними емоціями.

БЕЗПЕКА ВАШОГО ВИХОВАНЦЯ

У приміщеннях клініки постійно проводиться знезараження повітряного середовища за допомогою бактерицидних рециркуляторів системи ORBB. Це, в свою чергу, забезпечує найвищий рівень асептики і антисептики при обстеженні і лікуванні наших пацієнтів, і що не менш важливо, дані системи дезінфекції абсолютно нешкідливі для оточуючих, в порівнянні з бактерицидними лампами відкритого типу.

checkУ БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ
checkЛЕГКО ТА ДОСТУПНО
checkКВАЛІФІКАЦІЙНА ДОПОМОГА
ЗРУЧНА ДОПОМОГА ОНЛАЙН, КОЛИ ЦЕ ПОТРІБНО

ДЕТАЛІ ДІЗНАВАЙТЕСЬ У СПЕЦІАЛІСТА ПРОСТО ТУТ І ЗАРАЗ

ПРОГРАМА ВЕТЕРИНАРНОЇ ДОПОМОГИ, ЩО МАЄ БАГАТО ПЕРЕВАГ:

Отримання медичної консультації в будь-якому місці, де є доступ до інтернету, навіть за кордоном.

Зручний формат консультації без необхідності візиту до лікаря.

Досвідчені кваліфіковані лікарі, які швидко нададудь допомогу та порадять необхідне лікування.

Ви самі можете вибрати тип зв’язку:

Аудіо

Відео

Чат

Telegram

Telegram

Viber

Viber

Skype

Skype

WhatsApp

WhatsApp

СЕРВІС

LIVE EXPERT

 • Перед тим як записатися на прийом до лікаря, ми просимо Вас вказати номер телефону і вид зв’язку, як Вам зручніше спілкуватися (Skipe, Viber, Telegram, WhatsApp): це необхідно лікарю для оперативного зв’язку з Вами, якщо під час консультації відбудеться роз’єднання і зв’язок НЕ налагодиться.

 • Консультації здійснюються декількома способами: аудіо- та відеозв’язок, тільки аудіо- та текстові повідомлення. Ви можете вибрати один спосіб або комбінувати, наприклад, аудіо та текст або аудіо, відео і текст.

 • Консультація оплачується перед її початком.В разі якщо, Ви перебуваєте за кордоном, де присутня різниця в часі – Ви записуєтеся на певну дату, та бронювання часу відбувається після оплати.

ПОЧАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Щоб замовити онлайн-консультацію потрібно:

 • Натисніть «Почати консультацію».
 • Заповніть поле ім’я, скажіть свої контактні дані, оберіть один зі шляхів комунікації: аудіо-, відео, або текстові повідомлення.
 • Також Вам необхідно обрати спосіб комунікації з лікарем: Telegram,Viber, Skype, WhatsApp
 • Вкажіть дату й час, коли Вам буде зручно, щоб лікар з Вами вийшов на зв’язок.
 • Після заповнення форми необхідно провести оплату за консультацію до її початку.
 • В процесі консультації у лікаря може виникнути необхідність задати Вам додаткові питання, отримати електронні копії аналізів або фото. Якщо у Вас є документи по темі консультації, підготуйте їх, будь ласка, заздалегідь.
 • Після завершення консультації Ви отримаєте заключення лікаря в електронній формі.
To top