Плазмотерапія

Плазмотерапія

Плазмотерапія – наша унікальна послуга

Медицина не стоїть на місці, запроваджуючи інноваційні методи лікування та реабілітації. Один з них – плазмотерапія. Це процедура, націлена на відновлення діяльності окремих систем організму. Послуга широко застосовується для покращення людського здоров’я. До чого ж тут Animal Clinic? Усе просто: ми перші в Україні, хто хоче впровадити такий метод лікування тварин.

Плазмотерапія відбувається так: в пацієнта береться невелика кількість венозної крові 💉. Далі стовбурові клітини відокремлюються під час центрифугування пробірки та вводяться в уражену ділянку тіла. Клітини вдало засвоюються організмом, поступово відбудовуючи пошкоджені тканини та позбавляючи їх дефектів.

Друзі, є декілька причин, чому плазмотерапія варта Вашої уваги:

🔴 Відновлення тканин організму відбувається без вживання ліків.
🔴 Посилюється синтез колагену організмом.
🔴 Покращується кровообіг та кисневий обмін.

Окремими перевагами процедури є те, що вона триває лише близько півгодини, а одразу після неї улюбленець може поїхати з Вами додому та продовжити жити за своїм звичним розпорядком дня.

Наші спеціалісти застосовуватимуть плазмотерапію при травмах, запальних процесах та захворюваннях за напрямками:

▪️Ортопедія.
▪️Гінекологія.
▪️Офтальмологія.
▪️Дерматологія.

Плазмотерапія є актуальною для домашньої тварини в післяопераційний період, адже пришвидшує процес загоєння тканин. Ми – за швидку та ефективну допомогу Вашим улюбленцям. Найкращий спосіб надати її – застосувати плазмотерапію!

#стволовыеклетки #плазмотерапия #лечениестволовымиклетками #инновационнаяветеринария #ветеринаркиев #лечениесобаки #лечениекота #стволовыеклеткикиев

By | 2019-08-17T20:43:33+02:00 17 Серпня, 2019|Без категорії|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment