Чи змінюється поведінка тварин після кастрації / стерилізації?

Чи змінюється поведінка тварин після кастрації / стерилізації?

Чи змінюється поведінка тварин після кастрації / стерилізації❓

Статевий інстинкт – природне явище, але не всі власники домашніх тварин хочуть, аби їхні улюбленці давали потомство. Та рішення власника не позбавляє тварину потреби розмножуватися. Не маючи такої можливості, кіт чи собака може стати агресивним, занепокоєним, погано слухатися, мітити територію, псувати речі та навіть тікати з дому 😾

Стерилізація / кастрація допомагають власникові позбавитися від зайвого клопоту, а тварині – поліпшити самопочуття. Зазвичай поведінка тварини змінюється на краще:

✔️Репродуктивна функція відсутня, тому небажаних ознак статевої поведінки немає.
✔️Тварина стає спокійною, не намагається втекти.
✔️Улюбленця більше не турбує розмноження, а тому він стає більш орієнтованим на власника. Собаки стають уважнішими, а коти – більш ласкавими.

Кастрація та стерилізація мають багато позитивних сторін, як, наприклад, профілактика розвитку запальних та онкологічних процесів статевої системи. Стерилізація самок до настання статевого циклу запобігає розвитку пухлин молочних залоз. Стерилізація чи кастрація тварин и у ранньому віці подовжує тривалість життя.

Важливо пам’ятати, що після операції тварина може не перестати мітити територію чи проявляти агресію. Це означає, що проблема не стосується статевого інстинкту, а тому її слід вирішувати іншими шляхами. Якими саме – з’ясуйте на прийомі у ветеринара Animal Clinic.

#ветеринаркиев #ветеринарпозняки #кастрациякотов #кастрациясобак #стерилизациякошек #стерилизациясобак

By | 2019-08-07T16:23:39+02:00 7 Серпня, 2019|Без категорії|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment