Як обрати домашнього улюбленця дитині-алергіку? 🤔

Як обрати домашнього улюбленця дитині-алергіку? 🤔

Як обрати домашнього улюбленця дитині-алергіку? 🤔

Дитина 👶🏿 має алергію, а вибір для неї чотирилапого друга здається завданням, яке неможливо вирішити ❓ На допомогу приходить Animal Clinic. Ми знаємо щонайменше 4 тварини, котрі не викликають проявів алергії та ідеально підходять для утримання вдома:

🐠 Рибка. Головна особливість такого улюбленця в тому, що він може впізнавати свого господаря. Знадобиться просторий акваріум, фільтр, система аерації та декор. Перевага рибок у тому, що їх просто годувати, а дітлахам завжди подобається спостерігати за пересуванням таких мешканців води.

🦎 Бородата агама. Незважаючи на незвичну назву та вигляд це дуже миле створіння. Ящірці знадобиться акваріум з підігрівом, адже це тварина, що обожнює тепло. Перевага – у необхідності чищення акваріуму лише раз на місяць. Особливість: годувати треба комахами, можна додавати до раціону фрукти та овочі.

🐦 Папуга. Ці пташки полюбляють спілкуватися. Дитина буде дуже задоволена, коли навчить пташку декільком словам. Потрібна простора клітка та можливість випускати папугу політати по оселі.

🐹 Хом’ячок. Це невеличке та активне звірятко одразу стане дитині справжнім другом. Його можна навчити виконувати різні трюки та фізичні вправи. Для цього треба придбати спеціальну клітку з колесом. Харчуються хом’ячки зерном, фруктами та овочами.

Не позбавляйте дитину радощів спілкування з тваринами, бо вони позитивно впливають на психологічний стан 😇, а також вчать малих бешкетників любити оточуючий світ та бути відповідальними.

#домашнееживотное #питомецдляребёнка #аллергиянаживотных #аллергиянакошек #аллергиянасобак

By | 2019-06-27T15:37:26+02:00 27 Червня, 2019|Без категорії|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment