ТОП-5 головних правил при виборі домашньої тварини

ТОП-5 головних правил при виборі домашньої тварини

Кожен з нас хоче мати вірного чотирилапого друга з яким можна буде проводити дозвілля та просто «валятися» в дощові і холодні дні на дивані. Головною особливістю улюбленця є, то, що він буде любити вас, не дивлячись на ваш соціальний статус, вашу релігію і світогляд. Хто ж не хоче собі такого відданого і безкорисливого друга?

Ось уже кілька днів, тижнів, а то і місяців ви мрієте про власного вихованця. Але не варто слідувати хвилинній слабкості і купувати першого ж ліпшого. До вибору майбутнього квартирного співмешканця варто поставитися з особливою уважністю, слідуючи основним правилам.

➡️Породиста тварина чи ні?
Перш за все подумайте якого улюбленця ви хочете. Серед безлічі породистих тварин, яких розводять в спеціалізованих розплідниках, існують їх звичайні дворові родичі. Вони відрізняються особливою кмітливістю, легко піддаються дресируванню і мають набагато кращий імунітет. Ви можете просто взяти такого улюбленця з притулку або купити його на ринку за маленьку ціну.

➡️Визначтеся з породою.
На даний момент зареєстровано більше п’ятисот порід кішок і собак. Від вас вимагається лише вибрати ту, яка ідеально підійде саме вам. Насамперед потрібно враховувати ваш спосіб життя і умови в яких ви збираєтеся утримувати улюбленця. В силу своїх природних інстинктів, вам доведеться постійно стежити за вихованцем і його поведінкою, тримати його поруч.

➡️Хлопчик чи дівчинка?
Насправді вибір хлопчика або дівчинки грає важливу роль в майбутньому співіснування вас і вашого улюбленця. Важливим питанням для хлопчиків і дівчаток є репродуктивна здатність. Тому необхідно це враховувати при покупці тварини.

➡️Дізнайтеся про батьків тварини.
Перш ніж купувати, намагайтесь дізнатися найменші подробиці про батьків майбутнього улюбленця. Часто заводчики приховують хвороби, які передаються по генетиці. Намагайтесь розговорити господарів, щоб вивудити потрібну вам інформацію. Звертайте увагу на родовід вихованця, постарайтеся дізнатися про те, чим харчувалася мама під час вагітності і чим харчується улюбленець в даний момент.

➡️Покажіть вихованця ветеринара.
Після того, як ви придбали тварину обов’язково покажіть його ветеринару.

Спеціально для таких випадків у Animal Clinic розроблений пакет “Ми купили кішку /собаку”. У вартість пакету входить:
✅Супровід та консультування майбутніх власніків відносно придбання тварини. Допомога при виборі, експертний огляд.
✅Забір аналізів: загальний аналіз крови, біохімічній, мазки з вух, мазки вагінальні, копрограма
✅Вакцинація первинна, вторинна (перша – з 8-го тижня, друга-через 2-3 тижні)

💰Вартість пакету: 2020 гривень, економія 20%

Наші номери для попереднього запису на прийом:

📞 (067) 333 95 63
📞 (063) 333 95 63
📞 (066) 333 95 63
📞 (044) 333 95 63

🌎Запис онлайн – bit.ly/2K7LpCY

By | 2019-05-06T09:23:40+02:00 6 Травня, 2019|Без категорії|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment