7 речей, які Ви повинні знати про своїх вихованців

(067) 333 95 63
(063) 333 95 63
(066) 333 95 63
(044) 333 95 63

1. Ви знали, що клінічний огляд і лабораторну діагностику Вашому улюбленцю необхідно проходити регулярно, так само як і людям? Це дозволить переконатися, що з Вашим чотириногим другом все в порядку, а в разі розвитку патології, дозволить виявити її на ранній стадії.

2. Також, згідно з рекомендаціями ветеринарного лікаря, слід регулярно проводити дегельмінтизацію, обробку від ектопаразитів і вакцинацію тварин. Пам’ятайте: наші чотириногі друзі не можуть самі сходити в аптеку і купити собі ліки, їх життя в Ваших руках.

3. Тварини не можуть сказати нам про те, що вони відчувають біль або дискомфорт, тому будь-які зміни в поведінці, відмова від їжі, млявість і т.д. повинні Вас навести на думку зв’язатися з ветеринарним лікарем. Таким чином, будь-які симптоми, які здаються відхиленням від норми в поведінці Вашої тварини – є сигналом про звернення по допомогу до ветеринарної клініки.

4. Стоматологічні проблеми у тварин, як і у людей, легше і менш болісно лікувати на ранніх стадіях виявлення. А в ідеалі, не допускати їх появи, для чого регулярно відвідувати ветеринарного фахівця в галузі стоматології, не рідше одного разу в 6 місяців.

5. Обмін речовин у тварин разюче відрізняється від такого у людей, тому ті продукти, які прийнятні в людському раціоні, в більшості випадків неприпустимі в раціоні тварин. Такими продуктами є в першу чергу солодощі, спеції, м’ясні продукти, що пройшли копчення і багато інших. Допускаючи в раціон харчування тваринного, вищевказані інгредієнти, Ви зі 100% -ою вірогідністю прирікаєте його на хворобу.

6. “Все добре в міру” – це золоті слова. Ваша любов до вихованців не повинна вимірюватися підвищеною кількістю їжі, яке Ви даєте їм. Внутрішні органи тварин розраховані на певну, оптимальну для їх організму кількість білків жирів і вуглеводів. При їх надлишку в раціоні, мало того, що вони не йдуть на користь, а й призводять до ряду захворювань органів шлунково-кишкового тракту і патологій супутніх органів і систем.

7. Різні породи тварин вимагають різного ступеня фізичної активності, іншими словами, “Рух – це життя”. Тому прогулянка тварини, якщо вона проживає з вами в квартирі, не може тривати по 5-10 хвилин два або три рази на день. При такому розкладі, велика ймовірність виникнення гіподинамії і багатьох інших бід, що мають незворотний характер. Фахівці-кінологи і ветеринарні лікарі допоможуть правильно розрахувати і допомогти Вам підібрати оптимальний варіант прогулянки, її тривалість і ступінь фізичного навантаження для вашої тварини.

To top
2019-01-02T18:01:46+02:00