7 речей, які Ви повинні знати про своїх вихованців

(067) 333 95 63
(063) 333 95 63
(066) 333 95 63
(044) 333 95 63
ua ru

1. Ви знали, що клінічний огляд і лабораторну діагностику Вашому улюбленцю необхідно проходити регулярно, так само як і людям? Це дозволить переконатися, що з Вашим чотириногим другом все в порядку, а в разі розвитку патології, дозволить виявити її на ранній стадії.

2. Також, згідно з рекомендаціями ветеринарного лікаря, слід регулярно проводити дегельмінтизацію, обробку від ектопаразитів і вакцинацію тварин. Пам’ятайте: наші чотириногі друзі не можуть самі сходити в аптеку і купити собі ліки, їх життя в Ваших руках.

3. Тварини не можуть сказати нам про те, що вони відчувають біль або дискомфорт, тому будь-які зміни в поведінці, відмова від їжі, млявість і т.д. повинні Вас навести на думку зв’язатися з ветеринарним лікарем. Таким чином, будь-які симптоми, які здаються відхиленням від норми в поведінці Вашої тварини – є сигналом про звернення по допомогу до ветеринарної клініки.

4. Стоматологічні проблеми у тварин, як і у людей, легше і менш болісно лікувати на ранніх стадіях виявлення. А в ідеалі, не допускати їх появи, для чого регулярно відвідувати ветеринарного фахівця в галузі стоматології, не рідше одного разу в 6 місяців.

5. Обмін речовин у тварин разюче відрізняється від такого у людей, тому ті продукти, які прийнятні в людському раціоні, в більшості випадків неприпустимі в раціоні тварин. Такими продуктами є в першу чергу солодощі, спеції, м’ясні продукти, що пройшли копчення і багато інших. Допускаючи в раціон харчування тваринного, вищевказані інгредієнти, Ви зі 100% -ою вірогідністю прирікаєте його на хворобу.

6. “Все добре в міру” – це золоті слова. Ваша любов до вихованців не повинна вимірюватися підвищеною кількістю їжі, яке Ви даєте їм. Внутрішні органи тварин розраховані на певну, оптимальну для їх організму кількість білків жирів і вуглеводів. При їх надлишку в раціоні, мало того, що вони не йдуть на користь, а й призводять до ряду захворювань органів шлунково-кишкового тракту і патологій супутніх органів і систем.

7. Різні породи тварин вимагають різного ступеня фізичної активності, іншими словами, “Рух – це життя”. Тому прогулянка тварини, якщо вона проживає з вами в квартирі, не може тривати по 5-10 хвилин два або три рази на день. При такому розкладі, велика ймовірність виникнення гіподинамії і багатьох інших бід, що мають незворотний характер. Фахівці-кінологи і ветеринарні лікарі допоможуть правильно розрахувати і допомогти Вам підібрати оптимальний варіант прогулянки, її тривалість і ступінь фізичного навантаження для вашої тварини.

To top
2019-01-02T18:01:46+02:00