Акне у кішок: симптоми і лікування

(067) 333 95 63
(063) 333 95 63
(066) 333 95 63
(044) 333 95 63
ua ru

Акне, чорні точки або вугри – всі ми знайомі з цими термінами, але навряд чи уявляли, що з цією проблемою стикаються і тварини, а саме кішки. Поява цієї проблеми у Ваших улюбленців не пов’язане з періодом статевого дозрівання, тому і підхід в лікуванні потрібен особливий. Давай з Вами дізнаємося причини появи “чорних крапок” і про те, яке лікування знадобиться Вашим улюбленцям.

Що ж таке акне? Цим терміном позначають захворювання шкіри, при якому запалюються сальні залози. Найбільш вразливе місце – підборіддя, також «вугри» у кішок зустрічаються в підставі вух і хвоста, в куточках рота, на животі.

Симптоми

Розпізнати акне просто: якщо ви помітили на шкірі Вашого чотирилапого друга чорні точки або камедони, – то знайте, це перший показник того, що Вам пора показатися лікареві. Поки проблема в початковій стадії, і не почало розвиватися запалення (закупорювання сальних залоз може привести до виникнення гнійних пустул), захворювання добре піддається лікуванню.

Причини

Найчастіше, це захворювання пов’язане з порушенням білково-жирового обміну речовин, тобто з надмірним вмістом білків і жирів в раціоні тварини, або внаслідок холепанкреатичної недостатності, холециститу, панкреатиту.

Діагностика и лікування

Для уточнення причини розвитку даної патології, слід звернутися за допомогою до ветеринарної клініки (здати кров для проведення біохімічного аналізу і кал для копрограми).

Виходячи з результатів аналізів, лікар запропонує відповідний курс лікування і буде підібраний оптимальний раціон харчування для тварини. Не слід також забувати, що на уражені акне тканини епідермісу, може підсіюватись супутня патогенна мікрофлора. Тому потрібно провести мікроскопію вовняного і епідермального покривів і при необхідності провести відповідне лікування.

По завершенні курсу лікування обов’язково потрібно провести діагностичні заходи під контролем лікаря.

To top
2019-01-02T18:12:46+02:00