Чим не можна годувати собаку? Топ-10 заборонених продуктів.

(067) 333 95 63
(063) 333 95 63
(066) 333 95 63
(044) 333 95 63
ua ru

1.Шоколад.

Один з найнебезпечніших продуктів для собак – шоколад. Він містить такі речовини, як теобромін і кофеїн, які негативно позначаються на здоров’ї тварини, можуть викликати дезорієнтацію в просторі, тремор м’язів, діарею і блювоту, тахікардію, підвищену температуру тіла і навіть летальний результат. Тому давати шоколад собакам суворо заборонено! Якщо хочете побалувати свого улюбленця – існує спеціальний шоколад для собак, він абсолютно нешкідливий.

2.Молоко.

Як ми знаємо, собаки відносяться до класу ссавців. Однак, подібно людям, собаки можуть також страждати від непереносимості лактози через відсутність необхідних ферментів для її розщеплення. Споживання молока може призвести до блювоти, діареї та інших шлунково-кишковим проблемам. Хоча це не відразу загрожує життю, але в майбутньому може сприяти виникненню безлічі проблем.

3.Сир.

Як і молоко, сир також містить цукор і жирні компоненти, які через відсутність необхідних ферментів, не можуть нормально засвоїться організмом тварини. Сир та інші молочні продукти можуть викликати проблеми, якщо вони споживаються в надлишку: метеоризм, надмірну білкову навантаження, діарею і блювоту, дерматологічні проблеми, алергії.

4.Цибуля.

Лук може зробити більше, ніж просто змусити вашу собаку плакати. Він містить сполуки, які можуть негативно впливати на стан червоних кров’яних клітин, і при великому вживанні цибулі, тварині може знадобиться навіть переливання крові.

5.Часник.

Подумайте про своїх собак, як про вампірів, і тримайте їх подалі від сирого часнику)) Часник навіть більш небезпечний для собак, ніж цибуля. Він також містить сполуки, які сильно токсичні і викликають руйнування червоних клітин крові, що може привести до дуже тяжких станів, аж до летального результату.

6.Авокадо.

Листя авокадо, кісточка, шкірка і сама м’якоть, містять токсин під назвою «персін», який може надавати токсичну дію на собак: розлад травлення, утруднення дихання, набряклість. Але все ж найбільш небезпечною є кісточка. Оскільки вона слизька, її можна випадково проковтнути, що призведе до обструкції шлунково-кишкового тракту.

7.Дріжджове тісто.

Сире дріжджове тісто і хлібобулочні вироби можуть бродити у шлунку собаки, викликаючи скупчення великої кількості газів і загальну інтоксикацію. Це може привести до сильного болю і потенційному гострого розширення і завороту шлунка.

8.Кофеїн.

Кава містить стимулятор, відомий як метильований ксантин. Метильований ксантин стимулює нервову систему у собак, викликаючи блювоту, неспокій, прискорене серцебиття і навіть смерть.

9.Сало/Бекон.

Жирні продукти можуть призвести до захворювань підшлункової залози і печінки. Споживання таких продуктів – вірна дорога до порушень обміну речовин і проблем засвоюваності корму. Раціон годівлі повинен бути збалансований за основними компонентами: білками, жирами та вуглеводами.

10.Сире м’ясо.

Сире м’ясо може містити в собі сальмонелу, кишкову паличку та інші джерела інфекцій. Сире м’ясо саме по собі не шкідливо. Але тільки в тому випадку, якщо воно пройшло відповідну підготовку. Якщо ви годуєте свого вихованця сирим м’ясом, то повинні знати, що перш ніж давати його своєму улюбленцю в їжу, воно повинно бути попередньо добре проморожене в морозилці (не менше 4-5 днів). Але пам’ятайте, навіть така обробка не гарантує 100% безпеки, але все ж знизить ризик зараження паразитами.

To top
2019-01-02T18:37:45+02:00