плазма 2019-08-25T10:36:59+02:00
  • uk
  • ru
(067) 333 95 63
(063) 333 95 63
(066) 333 95 63
(044) 333 95 63

ЛабораторіяLABORATORY

Важливим аспектом при постановці і уточнення діагнозу, є лабораторна діагностика. У нашому центрі Ви зможити зробити аналізи коту, собаці, або іншим улюбленцям. Ми проводимо дослідження вже доставлених в клініку біоматеріалів, а також забір фізіологічних рідин і виділень пацієнта за місцем (в клініці і вдома).

Послуги лабораторії

Забір кровіРозгорнутий біохімічний аналіз кровіЗагальний аналіз кровіКлінічний аналіз кровіПередопераціонний комплекс аналізів

Аналіз сечіКопрограмаПЛР діагностикаІФА діагностика

Мікроскопія мазків і відбитківЗіскобів шкірного покрову, структури вовняного покровуМікроскопія органічних і неорганічних включень осадового характеру

Дослідження в AnimalClinic проводяться з максимальною точністю і в найкоротші терміни, що дозволяє при необхідності, коригувати призначення в процесі лікування, і відслідковувати динаміку одужання Ваших улюбленців.

Всі діагностичні показники зберігаються в лікарняній карті пацієнта і можуть бути відновлені і надані власникам, за бажанням в друкованому або електронному вигляді, незалежно від тривалості минулого часу, після проведення діагностичних заходів.

Інструментальні методи дослідженняINSTRUMENTAL EXAMINATIONS

Одними з найбільш ефективних і актуальних методів при виявленні захворювання у тварини і правильно поставленого діагнозу, є використання рентгена та УЗД-апарату.

Наш центр оснащений портативним приладом для ультразвукової діагностики та мобільним рентгенологічним апаратом, відповідним останнім вимогам медицини.

Портативні системи ультразвукового і рентгенологічного дослідження дозволяють проводити діагностику, як в клініці, так і на виїзді, виявляючи щонайменші відхилення від норми в функціональності і морфології внутрішніх органів і систем Вашого вихованця.

Щоб зробити УЗД та рентген тварині, запишіться онлайн, або подзвоніть за номером:(044) 333 95 63Ми обов’язково проінформуємо про необхідну підготовку перед процедурою, відповімо на всі Ваші питання і підберемозручний час для Вашого візиту в Animal Clinic!

To top