Орнітологія

Пташка, що живе вдома, це не тільки пернатий друг, але і велика відповідальність. Неправильний догляд улюбленця може спровокувати захворювання, небезпечне як для самого птаха, так і для її власника. Досвідчений лікар-орнітолог нашої ветклініки для птахів визначить першопричину хвороби і дасть рекомендації щодо запобігання її подальшого поширення.

Орнітологія

Ветеринарна допомога домашнім птахам в Києві

Пташка, яка живе вдома, це не тільки пернатий друг, але й велика відповідальність. Неправильний догляд за улюбленцем може спровокувати захворювання, небезпечне як для самого птаха, так і для його власника. Досвідчений лікар-орнітолог нашої ветклініки для птахів визначить першопричину хвороби та дасть рекомендації щодо запобігання її подальшому поширенню.

Більшість проблем зі здоров'ям домашнього птаха пов'язані з неправильним доглядом або раціоном. Наша ветклініка для птахів в Києві рекомендує бути спостережливими при контакті з вихованцем. Важливо вчасно зрозуміти, що самопочуття пернатої улюблениці погіршилося. Зазвичай про це свідчать такі симптоми, як:

  • Відсутність апетиту.
  • Діарея.
  • Постійно закриті очі.
  • Важке дихання.
  • Кульгавість або нерухомість.
  • Судоми кінцівок або голови.

Ветеринар-орнітолог Animal clinic професійно огляне та обстежить пацієнта для коректності діагнозу. Ускладнення часто бувають пов'язані з неправильно наданою першою допомогою. Саме тому ми наполягаємо на тому, щоб Ви не лікували пернатого друга своїми силами. При першій підозрі на нездужання улюблениці потрібно звернутися ветклініки для птахів.

Послуги ветеринара-орнітолога

До нашого ветеринара можна принести лише домашнього птаха. Дика пташка, яку ви знайшли, може мати, окрім ушкоджень, ще й захворювання, що протікає без симптомів. Збудники вірусних недугів виділяються назовні з послідом та слиною птаха, а потім розповсюджуються повітрям. Це небезпечно для домашніх птахів, котрі перебувають у клініці.

Ми не можемо так ризикувати своїми пацієнтами, тому НЕ НАДАЄМО МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ ДИКИМ ПТАХАМ. До переліку послуг фахівців нашої ветклініки для птахів в Києві, належать:

  • Загальний клінічний огляд
  • Аналіз посліду
  • Апаратна діагностика
  • Терапевтичне, а також хірургічне лікування

Якщо того вимагає стан здоров'я, вихованці залишаються в стаціонарі, де орнітолог спостерігає пацієнтів, щоб не допустити будь-яких ускладнень

Наш ветеринар спеціалізується на інфекційних і паразитарних захворюваннях, а також кормових отруєннях. Власна лабораторія та хороші ветлікарі в Києві — гарантія того, що встановлення діагнозу та лікування птаха будуть ефективними. Своєчасне дієве лікування — запорука швидкого відновлення після недуги!

Вартість послуг:

Орнітологія
Послуга
Вартість, грн
Дослідження сечі
180
Копрограма
190
Обрізка дзьоба
280
Прийом орнітолога (вторинний)
325
Прийом орнітолога (первинний)
650
Орнітологія
Послуга
Вартість, грн
Дослідження сечі
130
Копрограма
135
Обрізка дзьоба
200
Прийом орнітолога (вторинний)
220
Прийом орнітолога (первинний)
480
Записатися на прийом Live-консультація