УЗД судин голови та шиї

Доплерографія — неінвазивне та абсолютно безпечне УЗД, що дозволяє оцінити кровоток в артеріях та венах, які постачають кров до головного мозку. Цей діагностичний спосіб базується на ефекті Доплера. Рухаючись по судинах, еритроцити крові відрізняються частотою звукових хвиль. Коли проводиться УЗД, ця різниця фіксується апаратом і представляється як графічне зображення досліджуваної ділянки кровоносної системи.

Можливості доплерографії

Благодаря допплерографии ветеринары Animal Clinic осуществляют точную диагностику системы сосудов животного:

  • Визначають швидкість і напрямок кровотоку в поверхневих, а також глибоких судинах.
  • Оцінюють опір стінок судин току крові.
  • З'ясовують діаметр судин.
  • Виявляють тромби і інші перешкоди, через які кровообіг порушено.

Спектральна доплерографія дозволяє оцінити стан кровотоку у великих судинах. Отримані дані оформляються в графік швидкості кровотоку за певний час. Енергетична доплерографія дає можливість оцінити кровоток у всіх судинах, включаючи капіляри голови і шиї, даючи фахівцям інформацію про обсяг кровопостачання.

Для цього виду УЗ-дослідження є повністю відсутніми протипоказання. Доплерографія призначається тваринам, які перенесли черепно-мозкову травму, вихованцям з патологіями шийного відділу хребта, а також якщо є підозри на порушення мозкового кровообігу. Пам'ятайте: виявлення у вашого домашнього улюбленця захворювання на початковій стадії сприяє ефективності лікування.

Попередньо запишіться на процедуру онлайн, або зателефонуйте за номером:

(044) 333 95 63. Ми відповімо на всі питання і виберемо Найбільш зручний час для Вашого візитом!

Записатися на прийом Live-консультація