УЗД серця (ехокардіографія)

Призначається для діагностики захворювань серцево-судинної системи, а також для перевірки наявності тромбів, вад серця та холестеринових бляшок. ЕхоКГ або УЗД серця — безпечне неінвазивне обстеження, що дозволяє ветеринару точно оцінити стан серцевого м'яза. Професіонали нашої ветклініки в Києві використовують спеціальний давач УЗ-апарата Z.ONE від компанії ZONARE, що дозволяє швидко отримати точні результати.

Яким тваринам обов'язково потрібно робити ехокардіографію?

УЗД серця - обов'язкова діагностична процедура для деяких вихованців. Справа в тому, що окремі породи домашніх тварин схильні до серцевих недуг:

  • Дилатаційна кардіоміопатія частіше, ніж у інших, зустрічається у собак великих і гігантських порід. Мова про боксерів, сенбернар, доберманів, доги, ірландський сетер і т. Д.
  • Відхилення в роботі клапанів серця часто турбують собак дрібних і середніх порід: кокер-спанієлів, такс, померанских шпіців, спрингер-спанієлів, йоркширських тер'єрів.
  • Серцево-судинна недостатність характерна для брахіцефалів: пекінесів, мопсів, а також англійських і французьких бульдогів.
  • Гіпертрофічна кардіоміопатія - не рідкість для кішок таких порід, як «британці», «перси», сфінкс і мейн-кун.

За допомогою УЗД фахівці Animal Clinic в режимі реального часу спостерігають за тим, як функціонує серце: визначають товщину стінок, стан клапанів і швидкість руху крові через них, виявляють ураження клапанного апарату та інших серцевих структур, а також ознаки структурних змін, що виникають під впливом захворювань серця.

Важливість проведення ехокардіографії

УЗД серця відіграє велику роль при необхідності хірургічного втручання. Патології серця розвиваються повільно, іноді без видимих ​​симптомів. ЕхоКГ в комплексі з розширеним лабораторним дослідженням дозволяє виявити прихований серцевий недуга, не допустивши тим самим можливих ускладнень в ході операції і навіть запобігши загибель пацієнта.

Завдяки УЗД серця наші ветеринари оцінюють велику кількість показників роботи серця і його гемодинаміки, на основі чого роблять прогнози щодо перебігу захворювання. Тільки з УЗД серця можна коректно поставити діагноз і призначити правильне лікування.

Попередньо запишіться на процедуру онлайн, або зателефонуйте за номером:

(044) 333 95 63. Ми відповімо на всі питання і виберемо Найбільш зручний час для Вашого візитом!

Записатися на прийом Live-консультація