УЗД сечовидільної системи

Для обстеження заочеревинного простору, тобто сечовидільної системи, в нашій ветклініці в Києві проводиться УЗД апаратом Z.ONE з зонної технологією сканування. Це обладнання дозволяє швидко і безпечно для пацієнта візуалізувати стан його сечового міхура, сечоводу і нирок.

УЗ-дослідження сечового міхура

Сечовий міхур схильний до різних недуг, найпоширенішими з яких є запалення сечового міхура (цистит), сечокам'яна хвороба (уролітіаз), різні новоутворення (кісти, поліпи, пухлини). Трапляються також травми сечового міхура, масштаб наслідків яких також можна оцінити за допомогою УЗД.

Візуалізувати порожній сечовий міхур важко, оскільки товщина стінок цього органу залежить від його розтягнутості. Саме тому під час проведення УЗД сечовий міхур тварини повинен бути помірно наповненим. Також ми рекомендуємо 8-12-годинну голодну дієту для собак великих порід. Якщо у вас собака дрібної породи або кішка, можна обмежитися 6-ю годинами голодування вихованця. Цей метод дослідження призначається при:

  • Зміни запаху і кольору сечі, наявності в ній осаду або крові.
  • Хворобливому і / або частому сечовипусканні.
  • Нетриманні сечі.

Безпосередньо перед УЗД наш фахівець акуратно видалить шерсть в зоні, яка буде скануватися. Якісне зображення сечового міхура вдасться отримати, коли ваш вихованець буде знаходитися в положенні лежачи на спині.

Можливості УЗД нирок

Проведення УЗ-дослідження нирок дозволяє визначити положення органів, виявити аномалії розташування і розвитку, камені, збільшення розмірів нирок і виявити його причини, діагностувати пієлонефрит і гломерулонефрит, нефросклероз, інфаркт нирок.

УЗД сечоводів

УЗИ мочеточников даёт ветеринарам Animal Clinic возможность диагностировать:

  • Закупорку сечоводів нирковим каменем або новоутворенням.
  • Аномалію розвитку сечоводу.
  • Кістозні розширення дистального відділу сечоводу.
  • Гідроуретеронефроз.
  • Аномальне звуження або розширення сечоводу.

Процедура проводиться спільно з УЗД сечового міхура і нирок.

Попередньо запишіться на процедуру онлайн, або зателефонуйте за номером:

(044) 333 95 63. Ми відповімо на всі питання і виберемо Найбільш зручний час для Вашого візитом!

Записатися на прийом Live-консультація